Egzaminy

RODO - Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych

 

Klauzule dotyczące spełniania obowiązku informacyjnego z Art.13 RODO - dokumenty

 

 

Inspektor Ochrony Danych

Klauzula informacyjna -przesłanka umowy

Klauzula Informacyjna - przepis prawa

 

Biblioteka czynna:

 

PONIEDZIAŁEK 7.00 – 14.00
WTOREK 7.00 –  8.00; 9.35 – 15.00
ŚRODA 8.00 – 8.50; 9.35 – 12.20; 13.05 – 14.00
CZWARTEK 8.00 – 14.00
PIĄTEK 8.00 –  14.00


Grono Pedagogiczne

Kadra kierownicza szkoły

 

I. Dyrektorzy szkoły

 

1. Józef Fahner 03.01.1951 - 31.08.1952
2. inż. Władysław Góralewski 01.09.1952 - 31.12.1952
3. inż. Zygmunt Flis 01.01.1953 - 15.03.1955
4. Antoni Stefanowicz 01.04.1955 - 30.11.1957
5. Sergiusz Giżycki 01.12.1957 - 25.01.1959
6 Tadeusz Ramatowski 01.02.1959 - 31.03.1959
7. Edward Dubowik 04.04.1959 - 04.04.1973
8. inż. Bolesław Rdzanek 17.04.1973 - 30.06.1979
9. mgr Zygmunt Czapla 01.08.1979 - 15.08.1992
10. mgr inż. Mieczysław Naumowicz 16.08.1992 - 08.05.2003
11. mgr inż. Jan Krzyszewski 09.05.2003 - 31.08.2018
12. mgr inż. Jerzy Barczycki 01.09.2018 -

 

II. Zastępcy dyrektora szkoły

 

1. Wilhelm Wincenty 03.01.1951 - 31.08.1952
2. Janina Czyszkowska 01.09.1952 - 30.09.1952
3. Zygmunt Borach 01.10.1952 - 31.03.1953
4. mgr Bogdan Badurski 01.04.1953 - 31.08.1953
5. inż. Marian Szczepański 01.09.1953 - 31.03.1954
6. Sergiusz Giżycki 01.09.1954 - 31.08.1956
7. Tadeusz Ramatowski 01.09.1956 - 30.11.1957
8. Wacław Chiniewicz 01.09.1958 - 31.08.1963
9. mgr inż. Edward Łuczak 01.09.1963 - 31.08.1970
10. mgr inż. Ewa Czyż-Mockałło 01.09.1970 - 31.08.1971
11. inż. Bolesław Rdzanek 01.09.1971 - 31.08.1972
12. Stanisław Kaźmierczak 01.09.1972 - 31.08.1987
13. mgr inż. Zbigniew Berdowski 17.04.1973 - 31.08.1998
14. mgr inż. Janusz Wysocki 01.09.1987 - 31.07.1993
15. mgr inż. Marian Maludy 01.09.1988 - 31.08.1992
16. mgr inż. Andrzej Tutko 01.08.1 993 -31.07.1998
17. mgr inż. Jan Krzyszewski 01.08.1998 - 09.05.2003
18. mgr inż. Bogusław Kierus 01.09.2003 - 31.08.2013
19. mgr inż. Jerzy Barczycki 09.05.2003 - 31.08.2018
20. mgr inż. Agnieszka Florczak 01.01.2019 -

 

III. Kierownicy warsztatów szkolnych

 

1. Tadeusz Berr 01.09.1952 - 31.03.1955
2. Adam Duda 01.04.1955 - 31.08.1963
3. Wacław Darowski 01.09.1963 - 31.08.1969
4. Mieczysław Kałużny 01.09.1969 - 31.08.1973
5. mgr Mirosław Nowicki 01.09.1973 -31.12.1973
6. mgr inż. Mieczysław Naumowicz 02.01.1974 - 31.10.1992
7. inż. Piotr Warmuz 01.11.1992 - 30.09.1997
8. mgr inż. Bogusław Kierus 01.10.1997 - 31.08.2003

 

IV. Kierownicy internatu

 

1. Andrzej Preuss 01.02.1952 - 31.08.1955
2. Mieczysław Pukacki 01.09.1955 - 31.08.1957
3. Edward Dubowik 01.09.1957 - 03.04.1959
4. inż. Bolesław Rdzanek 04.04.1959 - 31.08.1972
5. Marian Maludy 01.09.1972 - 31.08.1977
6. mgr Barbara Piotrowska 01.09.1977 - 31.12.1977
7. Tadeusz Turbak 01.01.1978 - 31.08.1978
8. mgr inż. Marian Maludy 01.09.1978 - 31.08.1988
9. mgr Witold Klejbach 01.09.1988 - 31.08.1999

 

V. Kierownicy wydziału kształcenia korespondencyjnego TMR i Zaocznego Technikum Mechanizacji Rolnictwa

 

1. inż. Jerzy Pucki 01.09.1965 - 31.08.1967
2. inż. Zbigniew Berdowski 01.09.1967 - 31.08.1988

 

VI. Kierownicy szkolenia praktycznego

 

1. mgr inż. Jan Krzyszewski 01.11.1992 - 31.07.1998
2. mgr inż. Jerzy Barczycki 01.08.1998 - 09.05.2003
3. mgr inż. Bogusław Kierus 01.09.2013 - 30.11.2014
4. mgr inż. Waldemar Janusz 01.12.2014

 

VII. Nauczyciele

 

  1. mgr inż. Barczycki Jerzy
  2. inż. Barczycki Ryszard
  3. mgr inż. Biesiada Marek
  4. mgr inż. Chiniewicz Ryszard
  5. mgr inż. Czyrniański Andrzej
  6. mgr Dzioch-Stadler Marta
  7. mgr Fabiś Katarzyna
  8. mgr inż. Florczak Agnieszka
  9. mgr inż. Florczak Marek
  10. mgr Ganowski Kazimierz
  11. mgr inż. Gębala Adam
  12. mgr inż. Gotowczyc Jolanta
  13. mgr Janusz Waldemar
  14. mgr Kaczmarek Marcin
  15. mgr Kaczmarek Piotr
  16. mgr inż. Kańczuga Edward
  17. mgr Krzyszewski Tomasz
  18. mgr Kucharczyk Jarosław
  19. mgr Lipert Małgorzata
  20. mgr Markiewicz Agata
  21. Milanowski Ryszard
  22. mgr Mudrow Marianna
  23. mgr Rutkowska Magdalena
  24. mgr Rzepka Sebastian
  25. mgr inż. Skwirut Katarzyna
  26. mgr ks. Sztyber Paweł
  27. mgr Świątkowski Mariusz
  28. mgr Turek Justyna
  29. inż. Węglarz Dariusz
  30. mgr Wojtylewska Małgorzata
  31. mgr inż. Woźniak Krzysztof
  32. mgr Zieliński Wojciech

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information