ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

2 czerwca był ostatnim dniem roku szkolnego 2006 - 2007. Teraz WAKACJE.Zakończenie Roku Szkolnego

DZIEŃ SPORTU

W najbliższy piątek - 1 czerwca 2007 roku, będą miały miejsce zawody sportowe z okazji

SUKCESY SZACHISTÓW

Sukcesy SzachistówWe wtorek 22 maja 2007 zostały rozegrane w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnch w szachach. Zakończyło się one sukcesem szachistów naszej szkoły, którzy drużynowo zajęli pierwsze miejsce, indywidualnie drugie miejsca zajęli: Paweł Partyka - w klasyfikacji ogólneji i Joanna Powęska wśród kobiet. Zespół wystąpił w następującym składzie: Partyka Paweł II Ta, Powęska Joanna II Pb, Błaszczak Mateusz I Td, Hyra Marcin III Ta, Graj Radosław II Ta

MATURA I ZAKOŃCZENIE ROKU

W maju rozpoczęły się tak długo oczekiwane, zwłaszcza przez uczniów klas maturalnych, egzaminy dojrzałości. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia.

Zdjęcia

27 kwietnia 2007 roku miało miejsce zakończenie roku klas maturalnych. Zostało ono wzbogacone przez występy artystyczne uczniów. Następnie odbyły się spotkania wychowawców z uczniami, często zakończone wzruszającymi pożegnaniami.

Zdjęcia

ZNAWCY ORTOGRAFII

Znawcy OrtografiiW naszej szkole odbyły się eliminacje piątej edycji powiatowego konkursu ortograficznego. Do konkursu zgłosili się przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych z Dobiegniewa, Drezdenka i Strzelec Krajeńskich. Po bardzo trudnych rozgrywkach wyłoniono najlepszych. Pierwsze miejsce zajęła Hanna Włoch z ZSP w Drezdenku, drugie - Marta Szach z ZSCKU w Strzelcach Kraj. i Katarzyna Szczęsna z Drezdenka, natomiast na trzeciej pozycji uplasowały się Paulina Bezgębluk z ZS w Strzelcach Kraj. i Anna Cypriańska z ZSCKU. Wyróżnieni otrzymali nagrody ufundowane przez starostwo powiatu. Organizacją konkursu zajęły się polonistki ZSCKU Magdalena Bakowicz i Agata Skupińska.

SAM SOBIE PRACĘ DAM

Sam Sobie Pracę Dam30 marca miało miejsce zakończenie projektu - Sam sobie pracę dam, którego opiekunem i pomysłodawcą był mgr inż. Adam Gębala. Prezentacja efektów prac poszczególnych zespołów miała miejsce w auli szkolnej, a efekty końcowe można zobaczyć tutaj.

DZIEŃ WIOSNY

Dzień Wiosny3, 2, 1 marca została w naszej szkole powitana WIOSNA. Z tej okazji odbyły się zawody klasowe, w których najlepszymi okazały się następujące klasy:

1. I Td
  2. II Pa
  3. II Ta
  4. I Tc
  5. III Ta
  6. IV Tb
  7. IV Ta
  8. I Za
  9. I Tb
  10. I LO

Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, a najlepsze klasy otrzymały zasłużone nagrody.